Вивіз сміття Софіївська-Борщагівка
 Вантажоперевезення Софіївська-Борщагівка, Україна

 

Ціна вивезення будівельного сміття, старих меблів, вікон, холодильників, мотлоху в смт.Софіївська-Борщагівка

Послуги машин ГАЗЕЛЬ або ЗІЛ для вивезення сміття в смт.Софіївська-Борщагівка

Ціна
вивезення
сміття *
Вивезення будсміття в смт.Софіївська-Борщагівка або старих меблів, утилізація старих диванів і мотлоху, вивіз старих вікон, віконних рам і дверей в залежності від місця завантаження, обсягу і ваги. 600÷1550 грн

Тарифи(ціна) на вивіз сміття(будівельного або мотлоху) в мішках автомашиною ГАЗЕЛЬ з смт.Софіївська-Борщагівка

обсяг сміття ціна машини *
10 мішків 600÷750 (грн)
20 мішків 700÷850 (грн)
30 мішків 800÷950 (грн)
40 мішків 950÷1100 (грн)
50 мішків 1050÷1200 (грн)

Тарифи(ціна) на вивіз сміття(будівельного або мотлоху) в мішках і навалом автомашиною ЗІЛ з смт.Софіївська-Борщагівка

обсяг і вага сміття ціна машини *
до 5-ти кубометрів, до 5-ти тонн 1400÷1500 (грн)

Тарифи(ціна) на вивезення старих меблів, вікон, мотлоху з квартири(будинку, дачі, гаража) автомобілем ГАЗЕЛЬ з смт.Софіївська-Борщагівка

обсяг сміття ціна машини *
1,0 кубометр 600÷750 (грн)
2,0 кубометра 700÷850 (грн)
3,0 кубометра 800÷950 (грн)
4,0 кубометра 950÷1100 (грн)
5,0 кубометрів 1050÷1200 (грн)
6,0 кубометрів 1150÷1300 (грн)
7,0 кубометрів 1250÷1350 (грн)
8,0 кубометрів 1350÷1450 (грн)
9,0 кубометрів 1450÷1550 (грн)

 

Вантажники для вивезення будсміття
Вантажник для переїздів

Послуги вантажників при вивезенні сміття

Ціна
послуги
вантажників **
Вантажник в смт.Софіївська-Борщагівка на вивезення будівельного сміття(мотлоху) або старих меблів та інші вантажно-розвантажувальні роботи.(Мінімальна оплата) 200 грн
Вантажник-водій - мінімальна оплата 50 грн
Завантаження 1  мішка(коробки) будівельного сміття або гаражного мотлоху та інших упакованих вантажів з 1-го поверху. Відстань перенесення до 15-ти метрів. (Вартість залежить від ваги та розміру) 10÷20 грн
Завантаження старих меблів, неупакованого в мішки та коробки сміття з 1-го поверху. Відстань перенесення до 15-ти метрів 100÷200 грн
за кубометр
Переміщення вантажів на додаткову відстань 20 метрів за 1 прохід на 1-го вантажника. (Вартість залежить від ваги та розміру) 10÷20 грн
Розбирання меблів, пакування сміття, перестановка меблів - на 1-го вантажника 120 грн
за 1 годину
Перевезення сміття ліфтом на 1-й поверх 20÷40 грн
за кубометр
Перенесення сміття або старих меблів по поверхах без ліфта на 1-го вантажника 5÷15 грн
за поверх
Вимушена бездіяльність вантажника(очікування ліфта, переїзди тощо) 50 грн
за 1 годину

* Орієнтовна ціна вивезення будівельного сміття, мотлоху, непотрібних(або непридатних до вживання) речей або старих меблів з смт.Софіївська-Борщагівка на звалище - залежить від обсягу сміття, ваги, відстані перевезення на звалище та уточнюється при замовленні.

** Орієнтовна ціна навантаження сміття в смт.Софіївська-Борщагівка - залежить від обсягу, ваги, відстані перенесення сміття в машину та уточнюється при замовленні.

Остаточна ціна вивезення сміття з смт.Софіївська-Борщагівка з вантажниками - залежить від фактично виконаного обсягу робіт і підраховується в кінці навантаження.

Як формується ціна на вивезення з смт.Софіївська-Борщагівка сміття будівельного, побутового мотлоху, старих меблів або зіпсованої, що вийшла з ладу побутової техніки (електричних і газових плит, холодильників, пральних машин), старої сантехніки й т.п. сміття?

У стандартну вартість вивезення будівельного або побутового сміття в смт.Софіївська-Борщагівка входять:

 • Подача машини до місця вивезення будівельного сміття в смт.Софіївська-Борщагівка (від 100грн - в залежності від машини).
 • Вивіз будсміття, старих меблів і мотлоху по смт.Софіївська-Борщагівка до межі населеного пункту (від 50грн - в залежності від машини та відстані).
 • Вивіз сміття за Софіївську-Борщагівку до полігону з утилізації будівельних та побутових відходів (від 350грн - в залежності від машини).
 • Оплата послуг полігону з утилізації будівельного сміття та побутових відходів (від 75грн за кубометр).
 • Вивантаження сміття на звалищі та прибирання машини (від 50грн - залежно від кількості).
 • ‑ Ціна за пакування і навантаження при вивезенні будсміття в смт.Софіївська-Борщагівка оплачуються окремо.
 • ‑ Щоб скористатися послугою пакування та завантаження сміття Ви можете у нас замовити вантажників .
 • ‑ Час простою машини під навантаженням будівельного сміття понад 1-ї години оплачується додатково.

 

Вивіз будівельного сміття за Софіївську-Борщагівку на звалище

Якщо раніше питання вивезення сміття в смт.Софіївська-Борщагівка (будівельного, побутового, виробничого) цікавили тільки керівників підприємств, то зараз можна з упевненістю стверджувати - багато жителів смт.Софіївська-Борщагівка стикаються з ситуацією, коли необхідно знайти відповідь на питання: як вивезти будівельне сміття в смт.Софіївська-Борщагівка дешево?

Вивіз сміття на звалище Сучасне будівництво або ремонт житла щодня супроводжуються утворенням будівельних відходів, які необхідно утилізувати на спеціальних сміттєвих звалищах, розташованих за межами смт.Софіївська-Борщагівка. Накопичені гори призначеного для вивезення будівельного сміття захаращують квартиру, сходовий майданчик, двір приватного будинку або складаються біля під'їздів багатоповерхових будинків.

Така ситуація, безумовно, не сприяє активізації процесів ремонту і загрожує перейти в конфлікт з сусідами, двірниками або адміністрацією району. Щоб уникнути конфліктів і значно прискорити процеси ремонту, скористайтеся нашими недорогими послугами вивезення сміття в смт.Софіївська-Борщагівка(з вантажниками - за вашим бажанням).

Ми вивозимо найрізноманітніше будівельне сміття(цеглини та бетон, вікна і двері, стару кахельну плитку, збиту штукатурку, зіпсовану сантехніку, труби, ванни, батареї опалення і т.п.) як в малих, так і у великих кількостях - від 5-ти мішків до декількох тонн. При цьому навантаження сміття може продовжуватися досить тривалий час і зажадає значних зусиль! Абсолютно розумно цю виснажливу, тривалу і важку роботу доручити нашим професіоналам.

Рекомендуємо Вам, для економії часу і сил замовляти вивезення будівельного сміття в смт.Софіївська-Борщагівка з вантажниками, що дозволить зосередитися на більш важливих і першорядних завданнях ремонту або будівництва!

 

Вивіз старих вікон, рам і дверей з смт.Софіївська-Борщагівка на сміттєзвалище

Ремонт у квартирі або в будинку часто не обходиться без заміни дверей і вікон або скління балкона. Старі вікна та двері не відповідають сучасним стандартам якості, дизайну або енергоощадження і потрібна їх заміна з подальшою утилізацією. При демонтажі старих вікон і дверей, віконних або дверних коробок і балконних рам утворюється велика кількість додаткового будівельного сміття - стара штукатурка, утеплювач рам або піна, відливи та важкі бетонні підвіконня. Все це сміття також підлягає вивезенню на звалище разом зі старими вікнами.

Як правило, в умовах такого великого населеного пункту як Софіївська-Борщагівка, вивезти старі вікна, рами й двері на утилізацію самостійно, без допомоги спеціалізованого транспорту і професіоналів, практично неможливо. Поставити старі вікна і двері біля сміттєвого контейнера з надією, що хтось забере? А якщо ні? Тоді не уникнути великого штрафу за захаращення прибудинкової території! Плюс до цього неминучі конфлікти з двірниками та сусідами! Навряд чи примарна економія, якщо згадати вартість нових вікон, здатна компенсувати виниклі складності. Розумніше скористатися нашими недорогими послугами з вивезення старих вікон в смт.Софіївська-Борщагівка. При цьому ви збережете для себе купу часу, а час, як відомо - гроші!

Найбільш підходить для вивезення старих вікон в смт.Софіївська-Борщагівка - Газель, яка зможе забрати до 9-ти кубометрів обсягу сміття і вагою до 1500кг, але якщо разом з вікнами й дверима буде вивозитися більш важке сміття, то замовляти потрібно ЗІЛ, вантажопідйомністю до 5-ти тонн.

Всі дії по спакуванню, виносу і навантаженні вікон, дверей і супутнього сміття найпростіше доручити нашим вантажникам , позбавивши себе від брудної й важкої роботи.

Ми готові найближчим часом після замовлення надати вам дешево машину для вивезення вікон і дверей на сміттєзвалище незалежно від місця вашого розташування в смт.Софіївська-Борщагівка.

 

Вивіз машинами "ГАЗЕЛЬ" будівельного та побутового сміття, старих вікон і дверей, мотлоху з квартири або офісу, старих диванів та інших меблів за Софіївську-Борщагівку на утилізацію

Вивіз сміття на звалище Ми виконуємо вивіз будівельного і будь-якого іншого сміття за Софіївську-Борщагівку машинами Газель і самоскидами ЗІЛ, але замовляючи машину необхідно враховувати - часто не потрібна максимальна вантажопідйомність, а навпаки потрібен максимальний обсяг! Відходи утеплювача, гіпсокартону, піноблоків, дощок і брусків, старий паркет, мішки зі старими шпалерами, що була у вжитку пакувальною плівкою, або картонні коробки з пінопластом важать не так багато, але займають значний простір в кузові сміттєвоза. У цьому випадку вивезення будівельного сміття в смт.Софіївська-Борщагівка Газеллю - недороге та оптимальне рішення! Газель значно менш габаритна, ніж ЗІЛ, з легкістю маневрує в тісних дворах багатоповерхових будинків або приватного сектора, що дозволяє під'їхати до завантажуваного сміття максимально близько. При цьому обсяг буд-сміття, який вивозиться, перевищує розмір кузова ЗІЛа майже у два рази та практично не поступається обсягу кузова КамАЗу.

 

Очищення в смт.Софіївська-Борщагівка офісу, квартири або приватного будинку від старих меблів і непотрібних речей і вивезення на звалище

Якщо ви затіяли ремонт, то напевно вирішили позбутися від старих меблів і викинути її на звалище. Оновлені стіни, вікна, підлога і двері не завжди гармоніюють із застарілими, а іноді й зіпсованими меблями. Іншою причиною розлучитися зі старими меблями може бути покупка нових.

Разом з меблями виникає бажання(або необхідність) оновити побутову техніку та інші корисні речі.

Вивіз старих меблів з смт.Софіївська-Борщагівка

Які б не були причини позбавлення від старих меблів - виникають неминучі питання:

 • Що робити з нагромадженням старих меблів, що заважає ремонту або вимагає заміни?
 • Куди викинути старий диван в смт.Софіївська-Борщагівка?
 • Як позбутися від старих шаф і тумбочок?
 • Що робити з обридлими або зіпсованими кухонними меблями?
 • Як розібрати, винести та куди подіти стару меблеву стінку?

Ці питання вирішуються досить просто і дешево, якщо запросити нашу спеціалізовану службу, яка допоможе очистити квартиру від старих меблів, мотлоху і непотрібних речей. Ми швидко і недорого виконуємо розбирання та вивезення старих меблів в смт.Софіївська-Борщагівка. Наші фахівці акуратно розберуть призначені для вивезення меблі, не пошкодивши при цьому навколишнього оточення. Для цього у них є всі необхідні інструменти. Старі меблі занурять на відповідний за обсягом і вантажопідйомності ЗІЛ або ГАЗЕЛЬ і вивезуть на звалище для утилізації.

Ми займаємося розбиранням, вивезенням та утилізацією старих меблів в смт.Софіївська-Борщагівка тривалий час, набули великого досвіду в цій справі, і тому розв'язуємо непередбачені питання швидко і дешево.

Вивіз сміття в смт.Софіївська-Борщагівка з гаража, з дачі, з ділянки приватного будинку, складу, підприємства, офісу або будь-якого іншого місця

Крім будівельного сміття, існує ще й різного роду побутове сміття і мотлох, який на Ваше замовлення ми також вивозимо та утилізуємо, включаючи виробничі відходи.

Дуже часто в будинку, гаражі, квартирі, офісі, на дачі та присадибній ділянці, на складі або підприємстві накопичується велика кількість зіпсованих або непотрібних речей і відходів.

Наша компанія готова допомогти Вам винести, занурити, вивезти сміття в смт.Софіївська-Борщагівка або мотлох не тільки з квартири, але і з будь-якого зазначеного вами місця.

За Вашою заявкою ми забезпечимо Вам вивезення сміття, мотлоху, меблів будь-якого типу, ваги та кількості:

 • Вивозимо сміття і мотлох з офісу або складу, гаража, дачі, з квартири та приватного будинку.
 • Вивеземо з смт.Софіївська-Борщагівка будівельне сміття та будівельні відходи.
 • Готові вивозити старі меблі: шафи та тумбочки, дивани й ліжка, столи й стільці, меблі з кухні та меблеву стінку.
 • Допоможемо вивезти в смт.Софіївська-Борщагівка старі вікна та двері.
 • Вивеземо важки ванну і батареї опалення, іржаві труби та стару сантехніку.
 • Виконуємо в смт.Софіївська-Борщагівка вивезення холодильників, кухонної плити, пральної машини, мікрохвильової пічки та інших несправних побутових приладів на безпечну утилізацію.
 • Упакуємо будсміття в мішки для подальшого вивезення та утилізації на звалищі.
 • Перенесемо сміття по поверхах без ліфта.
 • Завантажимо сміття на машину.
 • Запропонуємо низькі ціни на вивезення будівельного сміття, старих меблів в смт.Софіївська-Борщагівка.
 • Подамо машину Газель по смт.Софіївська-Борщагівка для термінового вивезення сміття вже протягом 1-ї години після замовлення або в узгоджені з Вами дату і час.

Для Вашої зручності ми можемо вивезти старі меблі, будівельне та побутове сміття, мотлох навіть у вечірній час або у вихідний день.

Крім вивезення сміття в смт.Софіївська-Борщагівка ми обслуговуємо також і прилеглі населені пункти: Вишневе, Петропавлівська-Борщагівка, Святопетрівське.

Щоб проконсультуватися, замовити вивезення будівельного сміття дешево з смт.Софіївська-Борщагівка, або отримати інформацію про хід виконання Вашого замовлення - зателефонуйте за вказаними телефонами.

Своєчасний вивіз сміття в смт.Софіївська-Борщагівка - покращує екологію!

Вивезення сміття: будівельного, побутового, виробничого мотлоху - одне з найважливіших завдань в такому великому населеному пункті, як Софіївська-Борщагівка!

Тому ми приділяємо вивезенню будівельного та побутового сміття дуже пильну увагу!

Вивезення сміття, побутових відходів, вивезення буд-сміття сприяє поліпшенню екологічної ситуації в смт.Софіївська-Борщагівка, збереженню природи та навколишнього середовища.

Все сміття, яке ми вивозимо, не забруднює грунт, воду та атмосферу, бо перевозиться нами на спеціальне сміттєзвалище за межами смт.Софіївська-Борщагівка, де надалі переробляється та утилізується.

У наших з Вами силах зробити Софіївську-Борщагівку чистіше і красивіше!