Вивіз сміття Чабани
 Вантажоперевезення Чабани, Україна

 

Ціна вивезення будівельного сміття, старих меблів, вікон, холодильників, мотлоху в смт.Чабани

Послуги машин ГАЗЕЛЬ або ЗІЛ для вивезення сміття в смт.Чабани

Ціна
вивезення
сміття *
Вивезення будсміття в смт.Чабани або старих меблів, утилізація старих диванів і мотлоху, вивіз старих вікон, віконних рам і дверей в залежності від місця завантаження, обсягу і ваги. 600÷1550 грн

Тарифи(ціна) на вивіз сміття(будівельного або мотлоху) в мішках автомашиною ГАЗЕЛЬ з смт.Чабани

обсяг сміття ціна машини *
10 мішків 600÷750 (грн)
20 мішків 700÷850 (грн)
30 мішків 800÷950 (грн)
40 мішків 950÷1100 (грн)
50 мішків 1050÷1200 (грн)

Тарифи(ціна) на вивіз сміття(будівельного або мотлоху) в мішках і навалом автомашиною ЗІЛ з смт.Чабани

обсяг і вага сміття ціна машини *
до 5-ти кубометрів, до 5-ти тонн 1400÷1500 (грн)

Тарифи(ціна) на вивезення старих меблів, вікон, мотлоху з квартири(будинку, дачі, гаража) автомобілем ГАЗЕЛЬ з смт.Чабани

обсяг сміття ціна машини *
1,0 кубометр 600÷750 (грн)
2,0 кубометра 700÷850 (грн)
3,0 кубометра 800÷950 (грн)
4,0 кубометра 950÷1100 (грн)
5,0 кубометрів 1050÷1200 (грн)
6,0 кубометрів 1150÷1300 (грн)
7,0 кубометрів 1250÷1350 (грн)
8,0 кубометрів 1350÷1450 (грн)
9,0 кубометрів 1450÷1550 (грн)

 

Вантажники для вивезення будсміття
Вантажник для переїздів

Послуги вантажників при вивезенні сміття

Ціна
послуги
вантажників **
Вантажник в смт.Чабани на вивезення будівельного сміття(мотлоху) або старих меблів та інші вантажно-розвантажувальні роботи.(Мінімальна оплата) 200 грн
Вантажник-водій - мінімальна оплата 50 грн
Завантаження 1  мішка(коробки) будівельного сміття або гаражного мотлоху та інших упакованих вантажів з 1-го поверху. Відстань перенесення до 15-ти метрів. (Вартість залежить від ваги та розміру) 10÷20 грн
Завантаження старих меблів, неупакованого в мішки та коробки сміття з 1-го поверху. Відстань перенесення до 15-ти метрів 100÷200 грн
за кубометр
Переміщення вантажів на додаткову відстань 20 метрів за 1 прохід на 1-го вантажника. (Вартість залежить від ваги та розміру) 10÷20 грн
Розбирання меблів, пакування сміття, перестановка меблів - на 1-го вантажника 120 грн
за 1 годину
Перевезення сміття ліфтом на 1-й поверх 20÷40 грн
за кубометр
Перенесення сміття або старих меблів по поверхах без ліфта на 1-го вантажника 5÷15 грн
за поверх
Вимушена бездіяльність вантажника(очікування ліфта, переїзди тощо) 50 грн
за 1 годину

* Орієнтовна ціна вивезення будівельного сміття, мотлоху, непотрібних(або непридатних до вживання) речей або старих меблів з смт.Чабани на звалище - залежить від обсягу сміття, ваги, відстані перевезення на звалище та уточнюється при замовленні.

** Орієнтовна ціна навантаження сміття в смт.Чабани - залежить від обсягу, ваги, відстані перенесення сміття в машину та уточнюється при замовленні.

Остаточна ціна вивезення сміття з смт.Чабани з вантажниками - залежить від фактично виконаного обсягу робіт і підраховується в кінці навантаження.

Як формується ціна на вивезення з смт.Чабани сміття будівельного, побутового мотлоху, старих меблів або зіпсованої, що вийшла з ладу побутової техніки (електричних і газових плит, холодильників, пральних машин), старої сантехніки й т.п. сміття?

У стандартну вартість вивезення будівельного або побутового сміття в смт.Чабани входять:

 • Подача машини до місця вивезення будівельного сміття в смт.Чабани (від 100грн - в залежності від машини).
 • Вивіз будсміття, старих меблів і мотлоху по смт.Чабани до межі населеного пункту (від 50грн - в залежності від машини та відстані).
 • Вивіз сміття за Чабани до полігону з утилізації будівельних та побутових відходів (від 350грн - в залежності від машини).
 • Оплата послуг полігону з утилізації будівельного сміття та побутових відходів (від 75грн за кубометр).
 • Вивантаження сміття на звалищі та прибирання машини (від 50грн - залежно від кількості).
 • ‑ Ціна за пакування і навантаження при вивезенні будсміття в смт.Чабани оплачуються окремо.
 • ‑ Щоб скористатися послугою пакування та завантаження сміття Ви можете у нас замовити вантажників .
 • ‑ Час простою машини під навантаженням будівельного сміття понад 1-ї години оплачується додатково.

 

Вивіз будівельного сміття за Чабани на звалище

Якщо раніше питання вивезення сміття в смт.Чабани (будівельного, побутового, виробничого) цікавили тільки керівників підприємств, то зараз можна з упевненістю стверджувати - багато жителів смт.Чабани стикаються з ситуацією, коли необхідно знайти відповідь на питання: як вивезти будівельне сміття в смт.Чабани дешево?

Вивіз сміття на звалище Сучасне будівництво або ремонт житла щодня супроводжуються утворенням будівельних відходів, які необхідно утилізувати на спеціальних сміттєвих звалищах, розташованих за межами смт.Чабани. Накопичені гори призначеного для вивезення будівельного сміття захаращують квартиру, сходовий майданчик, двір приватного будинку або складаються біля під'їздів багатоповерхових будинків.

Така ситуація, безумовно, не сприяє активізації процесів ремонту і загрожує перейти в конфлікт з сусідами, двірниками або адміністрацією району. Щоб уникнути конфліктів і значно прискорити процеси ремонту, скористайтеся нашими недорогими послугами вивезення сміття в смт.Чабани(з вантажниками - за вашим бажанням).

Ми вивозимо найрізноманітніше будівельне сміття(цеглини та бетон, вікна і двері, стару кахельну плитку, збиту штукатурку, зіпсовану сантехніку, труби, ванни, батареї опалення і т.п.) як в малих, так і у великих кількостях - від 5-ти мішків до декількох тонн. При цьому навантаження сміття може продовжуватися досить тривалий час і зажадає значних зусиль! Абсолютно розумно цю виснажливу, тривалу і важку роботу доручити нашим професіоналам.

Рекомендуємо Вам, для економії часу і сил замовляти вивезення будівельного сміття в смт.Чабани з вантажниками, що дозволить зосередитися на більш важливих і першорядних завданнях ремонту або будівництва!

 

Вивіз старих вікон, рам і дверей з смт.Чабани на сміттєзвалище

Ремонт у квартирі або в будинку часто не обходиться без заміни дверей і вікон або скління балкона. Старі вікна та двері не відповідають сучасним стандартам якості, дизайну або енергоощадження і потрібна їх заміна з подальшою утилізацією. При демонтажі старих вікон і дверей, віконних або дверних коробок і балконних рам утворюється велика кількість додаткового будівельного сміття - стара штукатурка, утеплювач рам або піна, відливи та важкі бетонні підвіконня. Все це сміття також підлягає вивезенню на звалище разом зі старими вікнами.

Як правило, в умовах такого великого населеного пункту як Чабани, вивезти старі вікна, рами й двері на утилізацію самостійно, без допомоги спеціалізованого транспорту і професіоналів, практично неможливо. Поставити старі вікна і двері біля сміттєвого контейнера з надією, що хтось забере? А якщо ні? Тоді не уникнути великого штрафу за захаращення прибудинкової території! Плюс до цього неминучі конфлікти з двірниками та сусідами! Навряд чи примарна економія, якщо згадати вартість нових вікон, здатна компенсувати виниклі складності. Розумніше скористатися нашими недорогими послугами з вивезення старих вікон в смт.Чабани. При цьому ви збережете для себе купу часу, а час, як відомо - гроші!

Найбільш підходить для вивезення старих вікон в смт.Чабани - Газель, яка зможе забрати до 9-ти кубометрів обсягу сміття і вагою до 1500кг, але якщо разом з вікнами й дверима буде вивозитися більш важке сміття, то замовляти потрібно ЗІЛ, вантажопідйомністю до 5-ти тонн.

Всі дії по спакуванню, виносу і навантаженні вікон, дверей і супутнього сміття найпростіше доручити нашим вантажникам , позбавивши себе від брудної й важкої роботи.

Ми готові найближчим часом після замовлення надати вам дешево машину для вивезення вікон і дверей на сміттєзвалище незалежно від місця вашого розташування в смт.Чабани.

 

Вивіз машинами "ГАЗЕЛЬ" будівельного та побутового сміття, старих вікон і дверей, мотлоху з квартири або офісу, старих диванів та інших меблів за Чабани на утилізацію

Вивіз сміття на звалище Ми виконуємо вивіз будівельного і будь-якого іншого сміття за Чабани машинами Газель і самоскидами ЗІЛ, але замовляючи машину необхідно враховувати - часто не потрібна максимальна вантажопідйомність, а навпаки потрібен максимальний обсяг! Відходи утеплювача, гіпсокартону, піноблоків, дощок і брусків, старий паркет, мішки зі старими шпалерами, що була у вжитку пакувальною плівкою, або картонні коробки з пінопластом важать не так багато, але займають значний простір в кузові сміттєвоза. У цьому випадку вивезення будівельного сміття в смт.Чабани Газеллю - недороге та оптимальне рішення! Газель значно менш габаритна, ніж ЗІЛ, з легкістю маневрує в тісних дворах багатоповерхових будинків або приватного сектора, що дозволяє під'їхати до завантажуваного сміття максимально близько. При цьому обсяг буд-сміття, який вивозиться, перевищує розмір кузова ЗІЛа майже у два рази та практично не поступається обсягу кузова КамАЗу.

 

Очищення в смт.Чабани офісу, квартири або приватного будинку від старих меблів і непотрібних речей і вивезення на звалище

Якщо ви затіяли ремонт, то напевно вирішили позбутися від старих меблів і викинути її на звалище. Оновлені стіни, вікна, підлога і двері не завжди гармоніюють із застарілими, а іноді й зіпсованими меблями. Іншою причиною розлучитися зі старими меблями може бути покупка нових.

Разом з меблями виникає бажання(або необхідність) оновити побутову техніку та інші корисні речі.

Вивіз старих меблів з смт.Чабани

Які б не були причини позбавлення від старих меблів - виникають неминучі питання:

 • Що робити з нагромадженням старих меблів, що заважає ремонту або вимагає заміни?
 • Куди викинути старий диван в смт.Чабани?
 • Як позбутися від старих шаф і тумбочок?
 • Що робити з обридлими або зіпсованими кухонними меблями?
 • Як розібрати, винести та куди подіти стару меблеву стінку?

Ці питання вирішуються досить просто і дешево, якщо запросити нашу спеціалізовану службу, яка допоможе очистити квартиру від старих меблів, мотлоху і непотрібних речей. Ми швидко і недорого виконуємо розбирання та вивезення старих меблів в смт.Чабани. Наші фахівці акуратно розберуть призначені для вивезення меблі, не пошкодивши при цьому навколишнього оточення. Для цього у них є всі необхідні інструменти. Старі меблі занурять на відповідний за обсягом і вантажопідйомності ЗІЛ або ГАЗЕЛЬ і вивезуть на звалище для утилізації.

Ми займаємося розбиранням, вивезенням та утилізацією старих меблів в смт.Чабани тривалий час, набули великого досвіду в цій справі, і тому розв'язуємо непередбачені питання швидко і дешево.

Вивіз сміття в смт.Чабани з гаража, з дачі, з ділянки приватного будинку, складу, підприємства, офісу або будь-якого іншого місця

Крім будівельного сміття, існує ще й різного роду побутове сміття і мотлох, який на Ваше замовлення ми також вивозимо та утилізуємо, включаючи виробничі відходи.

Дуже часто в будинку, гаражі, квартирі, офісі, на дачі та присадибній ділянці, на складі або підприємстві накопичується велика кількість зіпсованих або непотрібних речей і відходів.

Наша компанія готова допомогти Вам винести, занурити, вивезти сміття в смт.Чабани або мотлох не тільки з квартири, але і з будь-якого зазначеного вами місця.

За Вашою заявкою ми забезпечимо Вам вивезення сміття, мотлоху, меблів будь-якого типу, ваги та кількості:

 • Вивозимо сміття і мотлох з офісу або складу, гаража, дачі, з квартири та приватного будинку.
 • Вивеземо з смт.Чабани будівельне сміття та будівельні відходи.
 • Готові вивозити старі меблі: шафи та тумбочки, дивани й ліжка, столи й стільці, меблі з кухні та меблеву стінку.
 • Допоможемо вивезти в смт.Чабани старі вікна та двері.
 • Вивеземо важки ванну і батареї опалення, іржаві труби та стару сантехніку.
 • Виконуємо в смт.Чабани вивезення холодильників, кухонної плити, пральної машини, мікрохвильової пічки та інших несправних побутових приладів на безпечну утилізацію.
 • Упакуємо будсміття в мішки для подальшого вивезення та утилізації на звалищі.
 • Перенесемо сміття по поверхах без ліфта.
 • Завантажимо сміття на машину.
 • Запропонуємо низькі ціни на вивезення будівельного сміття, старих меблів в смт.Чабани.
 • Подамо машину Газель по смт.Чабани для термінового вивезення сміття вже протягом 1-ї години після замовлення або в узгоджені з Вами дату і час.

Для Вашої зручності ми можемо вивезти старі меблі, будівельне та побутове сміття, мотлох навіть у вечірній час або у вихідний день.

Крім вивезення сміття в смт.Чабани ми обслуговуємо також і прилеглі населені пункти: Гатне, Новосілки, Хотів.

Щоб проконсультуватися, замовити вивезення будівельного сміття дешево з смт.Чабани, або отримати інформацію про хід виконання Вашого замовлення - зателефонуйте за вказаними телефонами.

Своєчасний вивіз сміття в смт.Чабани - покращує екологію!

Вивезення сміття: будівельного, побутового, виробничого мотлоху - одне з найважливіших завдань в такому великому населеному пункті, як Чабани!

Тому ми приділяємо вивезенню будівельного та побутового сміття дуже пильну увагу!

Вивезення сміття, побутових відходів, вивезення буд-сміття сприяє поліпшенню екологічної ситуації в смт.Чабани, збереженню природи та навколишнього середовища.

Все сміття, яке ми вивозимо, не забруднює грунт, воду та атмосферу, бо перевозиться нами на спеціальне сміттєзвалище за межами смт.Чабани, де надалі переробляється та утилізується.

У наших з Вами силах зробити Чабани чистіше і красивіше!