Вантажне таксі в м.Буча
 Вантажоперевезення Буча, Україна

 

Ціна на вантажні перевезення вантажного таксі в м.Буча :

машина для
перевезення
вартість
замовлення
розміри в кузові,
вага вантажу
ціна
1 години
роботи
ціна
подачі
машини
Мікроавтобус Мікроавтобус Мікроавтобус 2г ‑ 450грн
3г ‑ 600грн
4г ‑ 750грн
за Бучу
18грн⁄км або 9грн⁄км

по колу
довжина‑2,5м
ширина‑1,75м
висота‑1,4м
обсяг‑6,5м3
вага вантажу‑0,8т
2 пасажира
150грн 1 година
роботи
150грн подача
машини
150грн подача
машини
150грн 1 година роботи; 150грн подача машини
 
вантажний відсік : довжина‑2,5м; ширина‑1,75м; висота‑1,4м; обсяг‑6,5м3; вага вантажу‑0,8т. 2 пасажира.
150грн 1 година роботи; 150грн подача машини
 
Газель - вантажні перевезення: Буча, область, Україна Газель - вантажні перевезення: Буча, область, Україна Газель - вантажні перевезення: Буча, область, Україна 2г ‑ 540грн
3г ‑ 720грн
4г ‑ 900грн
за Бучу
18грн⁄км або 9грн⁄км

по колу
довжина‑3,0м
ширина‑1,95м
висота‑1,45м
обсяг‑9,0м3
вага вантажу‑1,5т
2 пасажира
180грн 1 година
роботи
180грн подача
машини
180грн подача
машини
180грн 1 година роботи; 180грн подача машини
 
вантажний відсік : довжина‑3,0м; ширина‑1,95м; висота‑1,45м; обсяг‑9,0м3; вага вантажу‑1,5т. 2 пасажира.
180грн 1 година роботи; 180грн подача машини
 
Мікроавтобус Мікроавтобус Мікроавтобус 2г ‑ 540грн
3г ‑ 720грн
4г ‑ 900грн
за Бучу
19грн⁄км або 9,5грн⁄км

по колу
довжина‑(3,3‑3,6)м
ширина‑1,75м
висота‑1,88м
обсяг‑(10‑13)м3
вага вантажу‑1,7т
2 пасажира
180грн 1 година
роботи
180грн подача
машини
180грн подача
машини
180грн 1 година роботи; 180грн подача машини
вантажний відсік : довжина‑(3,3‑3,6)м; ширина‑1,75м; висота‑1,88м; обсяг‑(10‑13)м3; вага вантажу‑1,7т. 2 пасажира.
180грн 1 година роботи; 180грн подача машини

 

Ціна на послуги вантажників в м.Буча:

Вантажники для вивезення будсміття
Вантажник для переїздів

Послуги вантажників при вантажних перевезеннях

Ціна
послуги
вантажників *
Вантажник в Бучі на перевезення меблів, речей, холодильника, пральної машини та інші вантажно-розвантажувальні роботи.(Мінімальна оплата) 200 грн
Вантажник-водій - мінімальна оплата 50 грн
Завантаження 1  мішка(коробки) домашніх речей та інших упакованих вантажів з 1-го поверху. Відстань перенесення до 15-ти метрів. (Вартість залежить від ваги та розміру) 10÷20 грн
Завантаження меблів, неупакованих в мішки та коробки вантажів з 1-го поверху. Відстань перенесення до 15-ти метрів 100÷200 грн
за кубометр
Переміщення вантажів на додаткову відстань 20 метрів за 1 прохід на 1-го вантажника. (Вартість залежить від ваги та розміру) 10÷20 грн
Розбирання та збирання меблів, пакування вантажів, перестановка меблів - на 1-го вантажника 120 грн
за 1 годину
Перевезення вантажів ліфтом на 1-й поверх 20÷40 грн
за кубометр
Перенесення вантажів по поверхах без ліфта на 1-го вантажника 5÷15 грн
за поверх
Вимушена бездіяльність вантажника(очікування ліфта, переїзди тощо) 50 грн
за 1 годину

Мінімальний час замовлення машини залежить від відстані перевезення, наявності транспорту недалеко від місця замовлення і може становити від 1,5 годин за погодженням.

* ціна послуги вантажників в Бучі залежить від обсягу і ваги перенесених вантажів, витраченого часу на навантаження/розвантаження, приблизно визначається при замовленні та остаточно розраховується по завершенню робіт.

Наше ВАНТАЖНЕ ТАКСІ готове виконати ваше замовлення на ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ: Буча, Київська область, Україна. НЕДОРОГО, при необхідності в позаурочний час і БЕЗ ВИХІДНИХ !

Якщо ви плануєте переїзд в Бучі або перевезення вантажу на вихідні дні - рекомендуємо вам замовити вантажоперевезення в м.Буча заздалегідь, не пізніше, ніж за один день.

Вантажне таксі – оптимальні та недорогі перевезення вантажів в м.Буча та Україні

Кожен з нас хоч раз в житті напевно стикався або змушений буде зіткнутися з необхідністю перевезення вантажів по Бучі, Київській області або по Україні.

Перевезти меблі в Бучі і речі на нову квартиру або перевезення меблів (речей) з Бучі на дачу, в Київській області або по всій Україні, перевезення (доставлення) будівельних матеріалів по Бучі або вивезення будсміття  після ремонту, переїзд квартири, дачний або офісний переїзд – ці дії складно виконати самостійно. Для цього обов'язково потрібно вантажна машина, можливо послуги вантажників, важка робота і професійні навички. Необхідно спланувати маршрут, правильно упакувати, занурити та встановити речі в кузові автомобіля, в цілості й схоронності доставити вантаж до місця призначення.

Успішно впоратися з цими та іншими проблемами перевезення вантажів в Бучі Вам допоможе наше недороге вантажне таксі!

 

Які вантажні перевезення (Буча, Україна) під силу нашим вантажним таксі?

Вантажне таксі - це універсальна послуга для виконання замовлення найрізноманітніших вантажоперевезень в Бучі, околицях Бучі, Київської області та Україні. Вантажне таксі в м.Буча з вантажниками ідеально підходить для перевезення меблів, перевезення речей, виробничих і побутових вантажів, доставлення будівельних матеріалів або вивезення сміття .

Достатньо замовити вантажні перевезення в Бучі у нас, і ми виконаємо Ваше замовлення точно в строк і з найменшими для Вас витратами!

 

Перевезення меблів в м.Буча на вантажному таксі

Ви збираєтеся поміняти свої меблі у квартирі та вирішили перевезти на дачу меблеву стінку, диван або сервант? Можливо, Вам потрібно з однієї квартири в Бучі на іншу перевезти меблі: диван, крісло, ліжко або стіл зі стільцями? У цьому випадку ми рекомендуємо вам обов'язково скористатися послугою - перевезення меблів в м.Буча з вантажниками.

Наші вантажні машини пристосовані для перевезення меблів в Бучі, як окремих екземплярів, так і меблів з усієї квартири!

Звичайно ж ми надамо вам акуратних і сильних вантажників здатних без пошкоджень перенести по поверхах всі меблі та повантажити в вантажну машину. Тепер нема потреби замовляти вантажні перевезення меблів по Бучі в одній компанії, а вантажників - в іншій!

Щоб зберегти свої меблі дуже бажано перед вантажоперевезенням по Бучі, а тим більше на далекі відстані, її підготувати:

 • перевірте всі кріплення і якщо необхідно - підтягніть;
 • зніміть і окремо упакуйте полки, що лежать на упорах;
 • скла і дзеркала упакуйте окремо;
 • закріпіть дверцята і ящики на час перевезення (можна зв'язати мотузкою);
 • для захисту меблів під час перевезення в м.Буча можна використовувати картон або плівку.

 

Вантажне таксі для перевезення речей по Бучі та Київській області

Перевезення речей по Бучі Перевезення речей в Бучі та з Києва в м.Буча - ще один варіант використання вантажного таксі. Ця послуга має попит при переїздах по Бучі, перевезеннях речей з Бучі по Київській області або Україні.

На Ваше замовлення орендований, місткий мікроавтобус або вантажна Газель перевезуть всі речі дуже швидко, і таким чином перевезення речей і меблів в м.Буча або Київській області обійдеться дуже дешево! Крім водія в кабіні можуть їхати не більше двох осіб, а в кузові замовленої вантажної машини можна перевозити речі та меблі об'ємом до 12м3 і вагою до 2,0 тонн.

Кращий спосіб перевезти речі в м.Буча недорого - це скористатися послугами наших вантажних таксі та вантажників!

 

Перевезення будматеріалів в Бучі або на дачу за допомогою вантажного таксі

Однією з умов швидкого і якісного проведення будівельних і ремонтних робіт завжди було своєчасне доставлення будматеріалів на об'єкт. І безумовним лідером перевезення будматеріалів в Бучі є вантажне таксі, до характерних особливостей якого можна віднести постійну доступність вантажної машини для перевезення будівельних матеріалів, оперативність і низькі ціни.

На вантажному таксі по Бучі можна перевезти будівельні матеріали самих різних типів і призначення - гіпсокартон, кахель, OSB плити, дошки, ДСП - деревно-стружкові плити, фанеру, лінолеум, брус, руберойд, бітумну черепицю, ондулін, шифер, металочерепицю, металопрокат, цемент, мінеральну вату, пінопласт і будь-які інші будматеріали.

Разом з машиною Ви можете замовити вантажників на навантаження, розвантаження і перенесення вантажів з машини в приміщення або по поверхах.

 

Наші вантажні таксі допоможуть Вам перевезти в м.Буча холодильник, пральну або посудомийну машину, електричну або газову плиту та іншу побутову техніку

Перевезення побутової техніки по Бучі і на дачу Послуги нашого вантажного таксі без сумніву можуть вам стати в нагоді, якщо ви зважилися поміняти свою побутову техніку на більш нові моделі, а старі кухонну плиту, пральну машину або холодильник перевезти в Бучі в інше місце, а також доставити в Бучу з Києва та Київської області.

Крім побутової техніки в машину можна завантажити речі або меблі, а а пасажирами в кабіні, не рахуючи водія, можуть їхати дві людини.

Рекомендуємо вам замовляти перевезення пральної машини, кухонної плити або холодильника з вантажниками , які не тільки візьмуть на себе навантаження і розвантаження, але і після перевезення допоможуть розставити все по своїх місцях!

 

Вантажне таксі перевозить вантажі по Бучі, Київській області та по всій Україні

Всі вантажні перевезення ми виконуємо не тільки в в Бучі, а й різні меблі або речі і вантажі перевозимо з Києва в Бучу, а також з Бучі по Київській області або в будь-який населений пункт по всій Україні перевеземо 2-х пасажирів з вантажем(речі, меблі, будівельні матеріали тощо).

Ми здатні виконати ваше замовлення день-в-день, але для того щоб впевнено закріпити тільки за Вами вантажне таксі, Газель або мікроавтобус - рекомендуємо замовити вантажні перевезення в Бучі або Київській області заздалегідь.

Вантажне таксі виконає перевезення вантажів в Бучі недорого, якісно, швидко і без проблем

Ми знаємо, як виконувати вантажні перевезення Буча недорого і з високою якістю, щоб зберегти ваші гроші, час і нерви!

Вантажне таксі Якщо Вам необхідно перевезти вантаж з Бучі в Київ або по Київській області, а також по всій Україні, або замовити послугу - дешеве вантажне таксі в м.Буча: Газель або вантажний мікроавтобус, і, ви шукаєте надійного вантажоперевізника, здатного акуратно, швидко, дбайливо виконати перевезення вантажів в м.Буча дешево - звертайтеся до нас! Не останню роль для якісного перевезення вантажів по Бучі недорогими вантажними таксі Газель та іншими вантажними машинами й мікроавтобусами грають наші професіоналізм і, більш ніж 5-річний, досвід автотранспортних вантажоперевезень.

Ми впевнені - вам сподобається наша обов'язковість, акуратність і низька ціна на вантажні перевезення в м.Бучі та Україні!

Переваги послуги вантажного таксі в Бучі

Вантажне таксі в Бучі Оптимальною послугою вантажоперевезення в м.Буча є недороге вантажне таксі, в якості якого ми використовуємо місткі вантажні мікроавтобуси й мінівени імпортного виробництва та економічні, добре зарекомендовані автомобілі Газель.

Хороша вантажопідйомність до 1,5÷2 тонн, невеликі конструктивні розміри при достатній місткості вантажу,висока маневровість цих машин дозволяють нашому вантажному таксі недорого і з успіхом виконувати замовлення на перевезення вантажу дешево у всіх районах Бучі, в умовах дорожніх пробок і надзвичайно завантажених дворів спальних районів.

Наші професійні водії та вантажники забезпечать Вам:

 • Подачу недорогого вантажного таксі в Бучі (Газель, мікроавтобус або мінівен) після замовлення вже протягом 1÷2 годин або в узгоджені з Вами дату і час.
 • Розбирання і складання меблів, розставлення у квартирі - при необхідності.
 • Перенесення меблів, речей та інших вантажів по поверхах - при необхідності.
 • Акуратне завантаження і розвантаження машини вантажниками.
 • Швидке перевезення меблів в Бучі, речей та інших вантажів за оптимальним маршрутом.
 • Збереження Ваших вантажів при навантаженні, перевезенні та розвантаженні.
 • Недорогі тарифи та ціни на вантажне таксі в м.Бучі та Україні для перевезення меблів, вантажів, речей.

Як замовити вантажне таксі в м.Буча недорого?

Якихось особливих рецептів тут немає. Достатньо просто слідувати здоровому глузду:

 • Підготуйте та спакуйте ваші речі заздалегідь. Це скоротить час і відповідно ціни на вантажне таксі в Бучі.
 • Великогабаритні меблі краще розібрати. Це зменшить витрати на вантажну машину внаслідок зменшення обсягу, виключить витрати на перенесення меблів, речей вантажниками по поверхах.
 • Перевірте можливість виносу і занесення в приміщення великогабаритних, нерозбірних речей.
 • Визначтеся, скільки вантажників вам потрібно.
 • Замовте вантажні перевезення в Бучі заздалегідь - не менше ніж за один день.

Вантажне таксі У нас ви можете замовити недороге вантажне таксі для перевезення речей, меблів, крісла, шафи, дивана, ліжка, софи, столу, стільців, тумбочок, будівельних матеріалів, торгових вітрин і стелажів і перевезення будь-яких інших вантажів по Бучі, з Бучі в Київ або на дачу, в Київській області та по Україні. Вантажне таксі допоможе Вам перевезти по Бучі недорого холодильник, пральну машину, посудомийну машину, кухонну плиту і будь-яку іншу побутову техніку. Разом з машиною можна замовити послуги вантажників. Також можна замовити вантажників окремо.

Щоб отримати консультацію з перевезення вантажів, зробити замовлення вантажного таксі в Бучі, замовити Газель для вантажоперевезення в м.Буча та Україні, оформити замовлення вантажної машини, вантажного мікроавтобуса та мінівена, замовити послуги вантажників  або отримати інформацію про хід виконання Вашого замовлення, зателефонуйте за вказаними телефонами.

Вдалого вам вантажного перевезення в Бучі на нашому вантажному таксі!